Müügitingimused

Eestisisesed tellimused

Võimalusel toimub tellimuste saatmine Omniva pakiautomaati. Kohaletoimetamine Eesti piires maksab 4.85€.

Paki paneme üldjuhul teele tellimusega samal või sellele järgneval päeval, kuid mitte hiljem kui 6 ööpäeva pärast tellimist.

Pakk saabub automaati, mis on tellimuse vormistamisel ostja poolt märgitud. Sõnum pakiautomaati saabunud paki kohta saabub tellimusel esitatud telefoninumbrile.

Juhul kui tellimuse kogukaal või mõõtmed ületavad maksimaalset lubatust, on ostjal võimalus tellida tarne ka Omniva kulleri kaudu. Kulleriga saab tarnida maksimaalselt 30 kg kogukaaluga tellimusi ning saatmiskulu on sel juhul 14.20€.

Pakume saatmisvõimalusena ka Hrx kullerteenust, mille puhul peab ostja tegema vastava märgise tellimuse juurde. Sellisel juhul saadame tarnekuludega arve eraldi e-maili teel.


Tellimused välismaale

Nendesse riikidesse saadame kuni 30 kg kogukaaluga pakid kulleriga: Leedu , Läti, Soome.

Kui ostja sihtriiki ei ole nimekirjas, palun kirjutage meile info@gapsal.eu ja võimalusel koostame pakkumise koos saatmiskuludega.

 

Lisaks on võimalus tellitud kaubale järele tulla meie kontorisse aadressil Tallinna mnt 92, Haapsalu.

 

Tasumine

Tasuda saab kontole Swedbankis (Movek Grupp OÜ, EE412200221014226206) või koha peal tellitud kaubale järele tulles.

 

Tagastamine

Kui tellitud kaup osjtale ei sobi, on tal õigus see 14 päeva jooksul tagasi saata ning ostusumma tagastatakse. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.  Tagastamise kulud jäävad kliendi kanda.